SQP10AJB-15R
YageoYageo
SQP10AJB-15R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 15 OHM 10W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SQP10AJB-15R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQP10AJB-15R
Αριθμός εξαρτήματος SQP10AJB-15R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 15 OHM 10W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 243494 pcs Φύλλο δεδομένων SQP10AJB-15R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.890" L (9.50mm x 9.00mm x 48.00mm)
Σειρά SQP Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 15E LRW-10W-B 5%
15W-10
MO-10W-B-15
SQP10AJB 15R
SQP10AJB15R
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound