SQM700JB-6R8
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 7W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: SQM700JB-6R8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQM700JB-6R8
Αριθμός εξαρτήματος SQM700JB-6R8 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 7W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 287410 pcs Φύλλο δεδομένων SQM700JB-6R8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Σειρά SQM Λειτουργία του πίνακα 6.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.594" (40.50mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Λεπτομερής περιγραφή 6.8 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic