SQM300JB-9R1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 3W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: SQM300JB-9R1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQM300JB-9R1
Αριθμός εξαρτήματος SQM300JB-9R1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 3W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 578886 pcs Φύλλο δεδομένων SQM300JB-9R1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Σειρά SQM Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm) Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Σύνθεση Ceramic
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SQM40022EM_GE3
SQM40022EM_GE3
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: MOSFET N-CHAN 40V
Σε απόθεμα: 77065 pcs
Κατεβάστε: SQM40022EM_GE3.pdf
RFQ
SQM300JB-8K2
SQM300JB-8K2
Περιγραφή: RES WW 3W 5% TH
Κατεβάστε: SQM300JB-8K2.pdf
RFQ
SQM300JB-91R
SQM300JB-91R
Περιγραφή: RES WW 3W 5% TH
Κατεβάστε: SQM300JB-91R.pdf
Περιγραφή: MOSFET N-CHAN 40V