SQM10SJB-1R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 10W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: SQM10SJB-1R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQM10SJB-1R
Αριθμός εξαρτήματος SQM10SJB-1R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 10W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 288208 pcs Φύλλο δεδομένων SQM10SJB-1R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Σειρά SQM Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.437" (36.50mm) Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Σύνθεση Ceramic
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SQM10SJB-200K
SQM10SJB-200K
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Σε απόθεμα: 270548 pcs
Κατεβάστε: SQM10SJB-200K.pdf
RFQ
SQM10SJB-1R6
SQM10SJB-1R6
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-1R6.pdf
RFQ
SQM10SJB-1R5
SQM10SJB-1R5
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-1R5.pdf
SQM10SJB-18K
SQM10SJB-18K
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-18K.pdf
SQM10SJB-1R2
SQM10SJB-1R2
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-1R2.pdf
SQM10SJB-18R
SQM10SJB-18R
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-18R.pdf
SQM10SJB-1K2
SQM10SJB-1K2
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-1K2.pdf
SQM10SJB-1R3
SQM10SJB-1R3
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH
Κατεβάστε: SQM10SJB-1R3.pdf
SQM10SJB-1R8
SQM10SJB-1R8
Περιγραφή: RES WW 10W 5% TH