SC1808KKX7RWBB102
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: SC1808KKX7RWBB102.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SC1808KKX7RWBB102 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4597 pcs Φύλλο δεδομένων SC1808KKX7RWBB102.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.087" (2.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Σειρά SC
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 1000pF
εφαρμογές Safety
Σχετικά προϊόντα
SC1812-1R0
SC1812-1R0
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 1.75A 104 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 184890 pcs
Κατεβάστε: SC1812-1R0.pdf
RFQ
SC18-3Q
SC18-3Q
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: 8MM SAXXON CABLE CLIP
Σε απόθεμα: 514520 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
Περιγραφή: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
Κατεβάστε: SC1808KKX7RTBB471.pdf
SC1808KKX7RTBB221
SC1808KKX7RTBB221
Περιγραφή: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
Κατεβάστε: SC1808KKX7RTBB221.pdf
SC1808KKX7RWBB681
SC1808KKX7RWBB681
Περιγραφή: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Κατεβάστε: SC1808KKX7RWBB681.pdf
SC1812-101
SC1812-101
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 340MA 2.86 OHM
Κατεβάστε: SC1812-101.pdf
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
Περιγραφή: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
Κατεβάστε: SC1808JKNPOWBN330.pdf
SC1808KKX7RTBB152
SC1808KKX7RTBB152
Περιγραφή: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Κατεβάστε: SC1808KKX7RTBB152.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
Κατεβάστε: SC1812-100.pdf
SC1808KKX7RTBB102
SC1808KKX7RTBB102
Κατεβάστε: SC1808KKX7RTBB102.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 280MA 4.55 OHM
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 960MA 416 MOHM
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών