RT2512FKE0722R6L
YageoYageo
RT2512FKE0722R6L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 22.6 OHM 1% 3/4W 2512
Φύλλα δεδομένων: RT2512FKE0722R6L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT2512FKE0722R6L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 22.6 OHM 1% 3/4W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 711143 pcs Φύλλο δεδομένων RT2512FKE0722R6L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Σειρά RT Λειτουργία του πίνακα 22.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22.6 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film