RT2010FKE0714K3L
YageoYageo
RT2010FKE0714K3L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 14.3K OHM 1% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: RT2010FKE0714K3L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT2010FKE0714K3L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 14.3K OHM 1% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1147764 pcs Φύλλο δεδομένων RT2010FKE0714K3L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά RT Λειτουργία του πίνακα 14.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 14.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film