RT1206FRD0730K1L
YageoYageo
RT1206FRD0730K1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: RT1206FRD0730K1L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT1206FRD0730K1L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4068336 pcs Φύλλο δεδομένων RT1206FRD0730K1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Σειρά RT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RT1206FRD0730K1L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 30.1k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film