RT0603WRB0719R6L
YageoYageo
RT0603WRB0719R6L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 19.6OHM 0.05% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: RT0603WRB0719R6L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT0603WRB0719R6L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 19.6OHM 0.05% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110403 pcs Φύλλο δεδομένων RT0603WRB0719R6L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±10ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά RT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RT0603WRB0719R6L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 19.6 Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.05%
Περιγραφή RES SMD 19.6OHM 0.05% 1/10W 0603 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film