RT0402DRE0740K2L
YageoYageo
RT0402DRE0740K2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 40.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: RT0402DRE0740K2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT0402DRE0740K2L Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 2792849 pcs Φύλλο δεδομένων RT0402DRE0740K2L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RT Λειτουργία του πίνακα 40.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 311-2289-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.014" (0.35mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 40.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Σύνθεση Thin Film