RT0402DRE07215RL
YageoYageo
RT0402DRE07215RL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 215 OHM 0.5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: RT0402DRE07215RL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RT0402DRE07215RL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 215 OHM 0.5% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2893883 pcs Φύλλο δεδομένων RT0402DRE07215RL.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RT Λειτουργία του πίνακα 215 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.014" (0.35mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 215 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film