RSF5WSJB-91-270R
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RSF5WSJB-91-270R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RSF5WSJB-91-270R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 433446 pcs Φύλλο δεδομένων RSF5WSJB-91-270R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Σειρά RSF Λειτουργία του πίνακα 270 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film