RSF2WSJT-52-30R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RSF2WSJT-52-30R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RSF2WSJT-52-30R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1775495 pcs Φύλλο δεδομένων RSF2WSJT-52-30R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά RSF Λειτουργία του πίνακα 30 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Λεπτομερής περιγραφή 30 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film