RSF200JB-73-360K
YageoYageo
RSF200JB-73-360K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 360K OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RSF200JB-73-360K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RSF200JB-73-360K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 360K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1269515 pcs Φύλλο δεδομένων RSF200JB-73-360K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά RSF Λειτουργία του πίνακα 360 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 360K MO-2W-B 5%
360KW-2
MO-2W-B-360K
RSF200JB 360K
RSF200JB-360K
RSF200JB-73360K
RSF200JB73360K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 360 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film