RSF200JB-73-2R2
YageoYageo
RSF200JB-73-2R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RSF200JB-73-2R2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RSF200JB-73-2R2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1227700 pcs Φύλλο δεδομένων RSF200JB-73-2R2.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά RSF Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2.2W-2
2E2 MO-2W-B 5%
MO-2W-B-2.2
RSF200JB 2R2
RSF200JB-2R2
RSF200JB-732R2
RSF200JB732R2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film