RC0805JR-078R2L
YageoYageo
RC0805JR-078R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.2 OHM 5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0805JR-078R2L.pdf2.RC0805JR-078R2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0805JR-078R2L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 8.2 OHM 5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5274834 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC0805JR-078R2L.pdf2.RC0805JR-078R2L.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 8.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 311-8.2ARDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film