RC0402DR-072K37L
YageoYageo
RC0402DR-072K37L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.37KOHM 0.5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0402DR-072K37L.pdf2.RC0402DR-072K37L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0402DR-072K37L Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4202919 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC0402DR-072K37L.pdf2.RC0402DR-072K37L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 2.37 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.37 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film