RC0402DR-07147KL
YageoYageo
RC0402DR-07147KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 147K OHM 0.5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0402DR-07147KL.pdf2.RC0402DR-07147KL.pdf3.RC0402DR-07147KL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0402DR-07147KL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 147K OHM 0.5% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.063W, 1/16W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά RC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RC0402DR-07147KL Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 147k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5%
Περιγραφή RES SMD 147K OHM 0.5% 1/16W 0402 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film