RC0201FR-079K53L
YageoYageo
RC0201FR-079K53L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 9.53K OHM 1% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0201FR-079K53L.pdf2.RC0201FR-079K53L.pdf3.RC0201FR-079K53L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0201FR-079K53L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 9.53K OHM 1% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0201 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά RC
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα YAG2859DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RC0201FR-079K53L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 9.53k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 9.53K OHM 1% 1/20W 0201 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film