RC0201DR-071K02L
YageoYageo
RC0201DR-071K02L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.02KOHM 0.5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0201DR-071K02L.pdf2.RC0201DR-071K02L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0201DR-071K02L Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3282470 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC0201DR-071K02L.pdf2.RC0201DR-071K02L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 1.02 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.02 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film