RC0100FR-071R18L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.18 OHM 1% 1/32W 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0100FR-071R18L.pdf2.RC0100FR-071R18L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0100FR-071R18L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1.18 OHM 1% 1/32W 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1246571 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC0100FR-071R18L.pdf2.RC0100FR-071R18L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -200/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 1.18 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.03W, 1/32W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.006" (0.15mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.18 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film