RC0100FR-07182KL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 182K OHM 1% 1/32W 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0100FR-07182KL.pdf2.RC0100FR-07182KL.pdf3.RC0100FR-07182KL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0100FR-07182KL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 182K OHM 1% 1/32W 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.03W, 1/32W
Τάσης - Ανάλυση 01005 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά RC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 01005 (0402 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RC0100FR-07182KL Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.006" (0.15mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 182k Ohm ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 182K OHM 1% 1/32W 01005 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film