RC0100FR-07150KL
YageoYageo
RC0100FR-07150KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 150K OHM 1% 1/32W 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.RC0100FR-07150KL.pdf2.RC0100FR-07150KL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RC0100FR-07150KL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 150K OHM 1% 1/32W 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1748486 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC0100FR-07150KL.pdf2.RC0100FR-07150KL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Σειρά RC Λειτουργία του πίνακα 150 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.03W, 1/32W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 311-150KDGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.006" (0.15mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film