PSP500KR-4R7
YageoYageo
PSP500KR-4R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 4.7 OHM 5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PSP500KR-4R7.pdf2.PSP500KR-4R7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSP500KR-4R7
Αριθμός εξαρτήματος PSP500KR-4R7 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 4.7 OHM 5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223225 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSP500KR-4R7.pdf2.PSP500KR-4R7.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 5W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Σειρά PSP
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα YAG4127DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PSP500KR-4R7 Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 4.7 Ohm ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Περιγραφή RES 4.7 OHM 5W 10% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Wirewound
εύρος ζώνης 4.7
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PSP500KR-470R
PSP500KR-470R
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: RES 470 OHM 5W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 127954 pcs
Κατεβάστε: PSP500KR-470R.pdf
RFQ
PSP60-082A-103B1
PSP60-082A-103B1
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 60MM
Σε απόθεμα: 3493 pcs
Κατεβάστε: PSP60-082A-103B1.pdf
RFQ
PSP500KR-4R7
PSP500KR-4R7