PSP17AKB-1K
YageoYageo
PSP17AKB-1K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 1K OHM 17W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PSP17AKB-1K.pdf2.PSP17AKB-1K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
330 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSP17AKB-1K
Αριθμός εξαρτήματος PSP17AKB-1K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 1K OHM 17W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52042 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSP17AKB-1K.pdf2.PSP17AKB-1K.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Σειρά PSP Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 17W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα YAG1157
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±10% 17W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound