PSP11AKB-27R
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 27 OHM 11W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: PSP11AKB-27R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSP11AKB-27R
Αριθμός εξαρτήματος PSP11AKB-27R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 27 OHM 11W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170057 pcs Φύλλο δεδομένων PSP11AKB-27R.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Square x 1.969" L (9.00mm x 50.00mm)
Σειρά PSP Λειτουργία του πίνακα 27 Ohms
Ισχύς (Watts) 11W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27 Ohms ±10% 11W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound