PR2010FKE7W0R008Z
YageoYageo
PR2010FKE7W0R008Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 0.008 OHM 1% 1W 2010
Φύλλα δεδομένων: 1.PR2010FKE7W0R008Z.pdf2.PR2010FKE7W0R008Z.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PR2010FKE7W0R008Z Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 0.008 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114937 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PR2010FKE7W0R008Z.pdf2.PR2010FKE7W0R008Z.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Σειρά PR Λειτουργία του πίνακα 8 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)