PGM800JB-6K2
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 6.2K OHM 8W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PGM800JB-6K2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PGM800JB-6K2
Αριθμός εξαρτήματος PGM800JB-6K2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 6.2K OHM 8W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202495 pcs Φύλλο δεδομένων PGM800JB-6K2.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -80/ +500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 2.114" L (5.00mm x 53.70mm)
Σειρά PGM Λειτουργία του πίνακα 6.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.2 kOhms ±5% 8W Through Hole Resistor Radial Wirewound