PGM650JB-27K
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 27K OHM 6.5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PGM650JB-27K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PGM650JB-27K
Αριθμός εξαρτήματος PGM650JB-27K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 27K OHM 6.5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175077 pcs Φύλλο δεδομένων PGM650JB-27K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -80/ +500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 1.713" L (5.00mm x 43.50mm)
Σειρά PGM Λειτουργία του πίνακα 27 kOhms
Ισχύς (Watts) 6.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27 kOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Radial Wirewound