PE2512FKF070R033L
YageoYageo
PE2512FKF070R033L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: PE2512FKF070R033L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE2512FKF070R033L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 381480 pcs Φύλλο δεδομένων PE2512FKF070R033L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Σειρά PE
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PE2512FKF070R033L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.033 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film