PE2010JKM070R025L
YageoYageo
PE2010JKM070R025L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.025 OHM 5% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: PE2010JKM070R025L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PE2010JKM070R025L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 0.025 OHM 5% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 381360 pcs Φύλλο δεδομένων PE2010JKM070R025L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση 2010 Πάχος (Max) ±75ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Σειρά PE
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2010 (5025 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PE2010JKM070R025L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.025 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 0.025 OHM 5% 1/2W 2010 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film