NSP15AJB-7R5
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 15W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: NSP15AJB-7R5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
720 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSP15AJB-7R5
Αριθμός εξαρτήματος NSP15AJB-7R5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 15W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124954 pcs Φύλλο δεδομένων NSP15AJB-7R5.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Σειρά NSP Λειτουργία του πίνακα 7.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 7.5 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound