NSM200JB-6R8
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 2W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: NSM200JB-6R8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSM200JB-6R8
Αριθμός εξαρτήματος NSM200JB-6R8 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 2W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 543607 pcs Φύλλο δεδομένων NSM200JB-6R8.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Σειρά NSM Λειτουργία του πίνακα 6.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm) Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 6.8 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound