NSM10AJB-10R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 10W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: NSM10AJB-10R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSM10AJB-10R
Αριθμός εξαρτήματος NSM10AJB-10R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 10W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169288 pcs Φύλλο δεδομένων NSM10AJB-10R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Σειρά NSM Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.067" (52.50mm) Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound