MMF25SBRD7K32
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF25SBRD7K32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF25SBRD7K32
Αριθμός εξαρτήματος MMF25SBRD7K32 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 249719 pcs Φύλλο δεδομένων MMF25SBRD7K32.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 7.32 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.32 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film