MMF204DRE66K5
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.5% 0.4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF204DRE66K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF204DRE66K5
Αριθμός εξαρτήματος MMF204DRE66K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 0.5% 0.4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1048727 pcs Φύλλο δεδομένων MMF204DRE66K5.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 66.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 66.5 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film