MMF-25FRF63K4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF-25FRF63K4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF-25FRF63K4
Αριθμός εξαρτήματος MMF-25FRF63K4 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 2570201 pcs Φύλλο δεδομένων MMF-25FRF63K4.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 63.4 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 63.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film