MMF-25BRD750R
YageoYageo
MMF-25BRD750R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF-25BRD750R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF-25BRD750R
Αριθμός εξαρτήματος MMF-25BRD750R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189012 pcs Φύλλο δεδομένων MMF-25BRD750R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 750 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 750 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film