MFR50SFRE52-620K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SFRE52-620K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SFRE52-620K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4982277 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SFRE52-620K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 620 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 620 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film