MFR50SFRE52-10R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SFRE52-10R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SFRE52-10R Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 5244347 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SFRE52-10R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR50SFRE52-10R7
MFR50SFRE52-10R7
Σε απόθεμα: 5071783 pcs
Κατεβάστε: MFR50SFRE52-10R7.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-10K5
MFR50SFRE52-10K5
Κατεβάστε: MFR50SFRE52-10K5.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-10R5
MFR50SFRE52-10R5
Κατεβάστε: MFR50SFRE52-10R5.pdf
MFR50SFRE52-107R
MFR50SFRE52-107R
Κατεβάστε: MFR50SFRE52-107R.pdf
MFR50SFRE52-10R2
MFR50SFRE52-10R2