MFR50SDRD52-32K4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SDRD52-32K4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SDRD52-32K4 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3066144 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SDRD52-32K4.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 32.4 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 32.4 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR50SDRD52-330R
MFR50SDRD52-330R
Σε απόθεμα: 2980952 pcs
Κατεβάστε: MFR50SDRD52-330R.pdf
RFQ
MFR50SDRD52-31K6
MFR50SDRD52-31K6
Κατεβάστε: MFR50SDRD52-31K6.pdf
RFQ
MFR50SDRD52-32K
MFR50SDRD52-32K