MFR50SDBE52-4K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SDBE52-4K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SDBE52-4K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 4659346 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SDBE52-4K.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 4 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR50SDBE52-4K32
MFR50SDBE52-4K32
Σε απόθεμα: 4619964 pcs
Κατεβάστε: MFR50SDBE52-4K32.pdf
RFQ
MFR50SDBE52-499R
MFR50SDBE52-499R
Κατεβάστε: MFR50SDBE52-499R.pdf
RFQ
MFR50SDBE52-4K64
MFR50SDBE52-4K64
Κατεβάστε: MFR50SDBE52-4K64.pdf
MFR50SDBE52-4K48
MFR50SDBE52-4K48