MFR25SJB-52-2M
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR25SJB-52-2M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR25SJB-52-2M Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3857293 pcs Φύλλο δεδομένων MFR25SJB-52-2M.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 2 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film