MFR25SFRF52-4K7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR25SFRF52-4K7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR25SFRF52-4K7 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 5867385 pcs Φύλλο δεδομένων MFR25SFRF52-4K7.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 4.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film