MFR25SFRF52-3K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR25SFRF52-3K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR25SFRF52-3K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 6317269 pcs Φύλλο δεδομένων MFR25SFRF52-3K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR25SFRF52-3K3
MFR25SFRF52-3K3
Σε απόθεμα: 6095635 pcs
Κατεβάστε: MFR25SFRF52-3K3.pdf
RFQ
MFR25SFRF52-39K
MFR25SFRF52-39K
Κατεβάστε: MFR25SFRF52-39K.pdf
RFQ
MFR25SFRF52-3K24
MFR25SFRF52-3K24