MFR25SDRF52-475K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR25SDRF52-475K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR25SDRF52-475K Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3872427 pcs Φύλλο δεδομένων MFR25SDRF52-475K.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 475 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 475 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film