MFR200FRF52-33K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR200FRF52-33K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR200FRF52-33K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1232830 pcs Φύλλο δεδομένων MFR200FRF52-33K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 33 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 33 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR200FRF52-332R
MFR200FRF52-332R
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 1280849 pcs
Κατεβάστε: MFR200FRF52-332R.pdf
RFQ
MFR200FRF52-332K
MFR200FRF52-332K
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR200FRF52-332K.pdf
RFQ
MFR200FRF52-33K2
MFR200FRF52-33K2
Περιγραφή: RES MF 2W 1% AXIAL