MFR1WSFRF52-15K4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR1WSFRF52-15K4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR1WSFRF52-15K4 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3569849 pcs Φύλλο δεδομένων MFR1WSFRF52-15K4.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 15.4 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15.4 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR1WSFRF52-158R
MFR1WSFRF52-158R
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 3327529 pcs
Κατεβάστε: MFR1WSFRF52-158R.pdf
RFQ
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR1WSFRF52-154R.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-15K
MFR1WSFRF52-15K
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL