MFR100FTF73-30K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR100FTF73-30K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR100FTF73-30K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1644367 pcs Φύλλο δεδομένων MFR100FTF73-30K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 30 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 30 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR100FTF73-30R9
MFR100FTF73-30R9
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 1747246 pcs
Κατεβάστε: MFR100FTF73-30R9.pdf
RFQ
MFR100FTF73-30K9
MFR100FTF73-30K9
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FTF73-30K9.pdf
RFQ
MFR100FTF73-316K
MFR100FTF73-316K
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FTF73-316K.pdf
MFR100FTF73-30K1
MFR100FTF73-30K1
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL