MFR100FTE52-910K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR100FTE52-910K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR100FTE52-910K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1880044 pcs Φύλλο δεδομένων MFR100FTE52-910K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 910 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 910 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film